Matta
2014-03-14
221287
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, eyedazzler, ull/ull, ca 104x171 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, lagningar, smärre fläckar