Matta
2014-03-14
221279
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ca 92x188 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Fläckar, mindre lagning, kortsidor med kantning