Matta
2014-03-14
221272
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 100x157 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Färgblödningar, skador/hål, mindre fläckar, påbörjade reparationsarbeten