Matta
2014-03-14
221266
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, eyedazzler, ca 119x175 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Kortsidor med skador, slitage, hål, fläckar