Matta
2014-03-14
221265
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 106x174 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Fläckar, smärre färgblödningar, skador, påbörjade reparationsarbeten