Matta
2014-03-14
221256
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, ull/ull, ca 89x143 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, fläckar, påbörjade reparationer