Oljemålning
2013-12-16
221219
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, otydligt signerad Jakobsson, olja på duk, 38x45 cm