Uppläggningsfat Kina
2013-12-14
221153
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, 2 st., porslin, Kina, 1700-tal, europeiserande dekor i emaljfärg och guld, längd 41 cm
Glasyrslitage och obetydliga nagg