Slaglåsgevär
2013-12-14
221149
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal
Skador, pomarbetade, delar saknas