Henning Hougaard oljemålning
2013-12-14
221142
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HOUGAARD, Henning (1922-1995): Gräsänder i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 45x65 cm