Gunnar Larson färglitografi
2013-12-13
221014
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSON, Gunnar (född 1925): Skånemotiv, signerad Gunnar Larson, färglitografi E.A., 57x79 cm
Utställning pågår i Konstakademin november/december