Olle Bonniér färglitografi
2013-12-13
221010
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, 69/150, färglitografi, 50x38 cm