Konsolbord 1800-talets andra hälft
2013-12-12
220953
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOLBORD, med stenskiva, 1800-talets andra hälft, förgyllt, dekor i pastellage, höjd 55, 67x30 cm
Smärre skador