Oljemålning efter Nils Andersson
2013-12-12
220942
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sekelskiftet 1900): "Sorundabönder på väg till Stockholm", Kopia efter Nils Andersson (Düsseldorf-gruppen omkring 1800-tal), olja på duk, 83x135 cm
Smärre färgbortfall