Teburk

Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEBURK, 1930-tal, Firma Svenskt Tenn, Estrid Ericsson, knopp med flätat mönster, höjd 10 cm

Smärre bucklor och ytskador

220922

2013-12-12