Ali Munsterhjelm Åbomotiv
2013-12-12
220919
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
MUNSTERHJELM, Ali (Finland 1873-1944): Domkyrkan i Åbo, signerad Ali M.hjelm, olja på duk, 51x64 cm
A tergo etikett från Galleri Hörhammer 1986