Tekoppar skålfat Kina
2013-12-14
220879
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TEKOPPAR med fat, SKÅLFAT, SKÅL, porlsin, Kina, 12 delar, 1700-tal
Skador, lagningar