Vaser Kina 1700/1800-tal
2013-12-13
220874
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 3 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, underglasyr i blått, höjd 10-20 cm
Färgbortfall, kantnagg