Tekanna och kannor Kina delvis 1700-tal
2013-12-13
220868
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNA, KANNOR, 3 st, varav en med lock, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i famille rose, emaljfärger samt grisaille, höjd 11-14 cm
Lagningar