Olof Hermelin oljemålning
2013-12-12
220779
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Hötransport Dalarna, monogramsignerad signerad OH olja på duk, 23x33 cm