Sengustavianska stolar
2013-12-12
220762
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 3+1 st, sengustavianska, s.k nollstolar, skulpterad dekor och pastellage
Klädsel med smärre skador och fläckar, en saknar en dekordel, färgslitage