Lennart Rodhe färglitografi
2013-12-11
220751
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1983 II, 26/125, färglitografi, bladstorlek 57x78 cm