Semiantik orientmatta
2013-12-11
220741
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Senneh, semiantik, ca 186x137 cm
Slitage, langetteringsskador