Oljemålning stilleben
2013-12-11
220689
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, stilleben, signerad Lehmanndumont, olja på duk, 72x100 cm
Dukskada