Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

214 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

IKON med silverrisa, 1800-talets slut, förgyllt silver, stämplad Andreì Stepanovich Bragin Moskva 1896, risan med emaljfärger och förgylld dekor i relieff, 36x27 cm

Smärre emaljskador

220685

2013-12-11