Fruktknivar silver
2013-12-11
220593
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRUKTKNIVAR, 12 st., silver, England, stämplade GH London (möjligen Georg Howson 1915), schatull medföljer
Ett skaft med skada, schatull med slitage