Philip von Schantz färglitografi
2013-12-10
220485
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Rostiga hinkar, färglitografi, signerad och daterad 92, 42/100, 48x54 cm