Maurice Esteve färglitografi
2013-12-10
220376
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESTEVE, Maurice (1904-2001): Komposition, signerad Esteve, 60/75, färglitografi, bildyta 55,5x43,8 cm