Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-12-09
220297
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad P Allen, olja på pannå, 39x29 cm