Lennart Jirlow färglitografi
2013-12-09
220265
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Vasa-teatern, signerad L. Jirlow, färglitografi, 157/210, blindstämpel Mourlot, 80x54 cm