Stekfat Kina
2013-12-09
220226
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av pioner, 39x46 cm
Äldre lagningar