S Mörner oljemålning
2013-12-09
220224
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Operascen, signerad Mörner, olja på duk, 33x46 cm