Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-12-08
220198
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Naken modell, otydligt signerad och daterad 90, olja på duk, 76x59 cm
Dukhål krackeleringar samt färgbortfall, retuscherad