Fat Qianlong
2013-12-08
220191
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med blommor och fjäril, diameter 30,5 cm
Nagg och sprickor