Piedestal för hörn
2013-12-08
220164
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PIEDESTAL, för hörn, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat trä, kannelerad, höjd 120, djup 36 cm
Sprickor, slitage