Anshelm Dahl oljemålning
2013-12-08
220091
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Solnedgång, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 45x64 cm
Smärre tryckskada