Ulla Wachtmeister oljemålning
2013-12-23
220010
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WACHTMEISTER, Ulla (samtida): "Celebration", signerad Wachtmeister, olja på duk, 34x34 cm