Einar Jolin färglitografi
2013-12-08
219995
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 344/360, färglitografi, 48x58 cm