Oljemålning landskap
2013-12-07
219905
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, otydligt signerad Lindqvist ?, olja på duk, 32x49 cm