Holger Almqvist oljemålning
2013-12-07
219891
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALMQVIST, Holger (1907-1978): "Båtar vid vinterstrand", signerad Holger Almqvist, olja på duk, 33x40 cm