Väggfält

Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGFÄLT, Hälsingland, 1800-tal eller äldre, papp uppklistrad på pannå, 91x120 cm

Skador

219868

2013-12-07