Felix Hatz oljemålning
2013-12-07
219866
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HATZ, Felix (1904-2000): "Solen och hennes döttrar", signerad Hatz, olja på duk, 60x81 cm