Berta Hansson oljemålning
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
HANSSON, Berta (1910-94): Hässjor, monogramsignerad och daterad BH -43, olja på pannå, 50x67 cm
Kuntoraportti
219771
Päivämäärä:
2013-12-07