Bordsurtout
2013-12-07
219729
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSURTOUT, 1800-talets första hälft, bemålat opalinglas, träställning, total höjd 26 cm
Diverse skador