Oljemålning 1800-tal
2013-12-06
219632
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, bergslandskap med herde, olja på pannå, 25x35 cm