Einar Jolin färglitografi
2013-12-06
219592
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Skogsvy, signerad Einar Jolin, 224/260, färglitografi, ca 37x55 cm