Reinhold Ljunggern litografi
2013-12-06
219576
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Af Chapman vid Skeppsholmen, signerad R Ljunggren, 79/300, färglitografi, 31x52 cm