Samling böcker i blandade ämnen
Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
BÖCKER I BLANDADE ÄMNEN, huvudsakligen 1800-tal, bl.a. Berlin, Den svenska farmakopeen, 1849, Lenngren, Skalde-försök, 1819 m.fl. Olika halvfranska band och andra band.
Varierande skick, skador och defekter.
219531
2013-12-06