Karel Appel färglitografi
2013-12-23
219452
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
APPEL, Karel (Holland 1921-2006), signerad Appel, färglitografi, E.A. 52x66 cm