Snedklaffsekretär
2013-12-05
219414
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets början, furu, mässingsbeslag, höjd 105, 108x45 cm, nyckel finns
Skador, lösa delar medföljer